Každý DOMEK má svůj příběh

Kajuta, budka, karavan a raketa umožňují malým špuntům snít svůj sen… Ať už o pirátské výpravě za pokladem, domu v korunách stromů, daleké cestě po Evropě…nebo až na konec galaxie. Originalita, kvalita, hravost. To jsou hlavní hesla, která nás ženou dál.

Kdo, co a proč?

Autorem našich domků je architekt Ing. arch Marek Pavlas, Ph.D. „Dlouhodobě se zabývám projekty dřevostaveb. Zájem o dřevo, od malička záliba v kreslení a mé vlastní malé děti. To vše mě přivedlo k nápadu na DOM-KY.“ Takto pan Pavlas popisuje, jak celá myšlenka vznikla.

Autorská kresba

Než naše domečky pošleme do světa, každý z nich pokreslíme. Zvenku i zevnitř. Díky tomu je každý domeček originál. Proto jsou DOM-KY označeny specifickým číslem a podpisem autora.
Autorem kresby je architekt Marek Pavlas.

Materiál

DOM-KY vyrábíme z vysoce kvalitních, masivních a k přírodě šetrných biodesek NOVATOP od předního českého výrobce AGROP NOVA, A.S.

Kotvení domečků do země doporučujeme pomocí zemních vrutů. Spolupracujeme s předním českým výrobcem BAYO.S.SE, jehož výrobky si u nás můžete objednat zároveň s domečkem.

Pro konstrukční spoje využíváme kvalitní pozinkované vruty Rapi-tec společnosti HPM TEC, s.r.o. Domečky jsou opatřeny zdravotně nezávadnými nátěry pro venkovní použití.

Domečky jsou certifikované dle ČSN EN 1176-1 ed.2 a ČSN EN 1176-3.

…děkujeme Miriam Safadi za krásné fotky našich domečků.

Partneři